Ana Sayfa
   LBK------------LED ARMATÜR BOŞ KASALAR-------------LBK------------- İLETİŞİM Cep- 0-530-853 88 73 --- Cep 0-530-146 00 64

İNDİRİMDEKİLER

EN YENİLER
WALLWASHER HAZIR BOŞ KASALAR
YERLİ ÜRETİM LED SOKAK LAMBASI KASASI
Hakkımızda  

MCM LED SİSTEMLERİ 

2007′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor. Uluslararası alanda dünyanın çeşitli yerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışmaktadır.

Hedefimiz

Hızla gelişen, kendini sürekli yenileyenl sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmaktır.

İlkelerimiz

Teknolojinin takipçisi olarak eğitimli, bilgili, tecrübeli çalışanları ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerine gelişen teknolojilerini de kullanarak kesintisiz ve hızlı cevap vermek.

Satış öncesi ve satış sonrası her aşamada Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimizle güvene dayalı iyi iletişimde bulunmak, Sürekli iyileştirici ve geliştirici faaliyetlerde bulunmak ve özgün çözümler üretmek, Toplam Kalite felsefesinin her düzeyde anlaşılmasını, uygulanmasını ve geliştirilmesini sağlamak.

Satışlarımız

Teknoloji dünyasında faaliyet gösteren saygın markaların ürünlerini en hızlı şekilde temin edip, müşteri gereksiminide göz önüne alarak sizlere ulaştırmaktayız. Birçok faaliyet gösterdiğimiz markaların satış sonrası teknik hizmetlerinide sizlere en iyi şekilde sunmanın gayreti içindeyiz. Satışını üstlendiğimiz tüm markalarda temel sorumluluğumuz, ürünleri tüm hassasiyetimizle süzgeçten geçirerek temin etmek ve söz verdiğimiz şekil, usul ve zamanda müşterilerimize teslim etmektir.

© Copyright 2014 - Her hakkı saklıdır !
www.ledboskasa.com
  Hakkımızda     Gönderim Ücretleri     Ürün İadesi     Tüketici Hakları     Gizlilik Politikası     İletişim  
LED KASA Teknik Danışma Hattı: 0212 873 88 74
ledboskasa@gmail.com